IT Tailor - Bilişim Terzisi

İşletmenize uygun yazılımlar üretiriz.

1995 yılında kurulan şirketimiz, müşterilerinin her türlü bilgi işlem ihtiyacını gerek proje yüklenicisi olarak gerekse proje danışmanı olarak karşılama gayreti içinde olmuştur. Gerek bilişim altyapısı (işletim sistemi, veritabanı, network, sunucu ve storage yapılandırmaları) gerekse uygulama (üretim, satış, raporlama, muhasebe, yedekleme, vs) yapılandırmaları alanında çok geniş bir sektörel deneyime sahip şirketimiz, danışmanlığını yaptığı projelerde de QoS kriterlerine tam olarak uyumu ile bilinmektedir.

Şirketimiz, 2000 yılında Türkiye'de ilk kez SCO Unix NonStop Cluster kurulumunu gerçekleştirerek sektörde önemli bir ilke imza atmıştır. "Mission Critical" proje kurulumlarında ve destek hizmetlerinde deneyimli olan kadromuz, "IT Tailor - Bilişim Terzisi" sloganıyla "şirket yapısını yazılıma değil, yazılımı şirket yapısına uydurma" prensibiyle hareket etmektedir.

Değişen İhtiyaçlar, Değişen İş Tanımları

Günümüz bilgi çağı teknolojilerini yakından takip eden şirketimiz, internetin getirdiği dijital dönüşümün günlük hayata adaptasyon olanaklarını müşterilerine sunmaktadır. "Mobilite" kavramı dahilinde olabilecek her türlü sistemin kurulumu şirketimizce güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Gerek entegre proje kurulumlarında gerekse mevcut sistemlerinizle entege çalışacak ihtiyaca yönelik ek modül yazılım ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.